Назад

Інформації установ, організацій
<<<1 - 14 з 96>>> Архів
22 Жовтня 2019 року

Віддалені робочі місця стають ближчими до людей

У всіх районах області пенсійники почали обслуговувати громадян з використанням мобільного обладнання на віддалених робочих місцях. Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

Віднині кожен мешканець області зможе отримати усі послуги, що надаються в ПФУ, не лише у стаціонарних центрах Фонду, а й у фахівців, які працюють на 30 віддалених робочих місцях,  19 з яких знаходяться в об’єднаних

10 Жовтня 2019 року

У Фонді за участю Держпраці пройшла нарада зі спірних питань при розслідуванні профзахворювань

У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України за участі представників Державної служби України з питань праці відбулась нарада з розгляду та врегулювання спірних питань стосовно підготовки документів при підозрі виникнення у працівників професійних захворювань, а також розслідування причин їх виникнення.

У заході взяли участь начальник управління

10 Жовтня 2019 року

 ФОНД ПРИЙНЯВ НА ФІНАНСУВАННЯ ЗАЯВИ – РОЗРАХУНКИ НА СУМУ 10,6 МЛРД ГРН

    За оперативними даними продовж трьох кварталів 2019 року Фондом соціального страхування України прийнято заяв-розрахунків для фінансування матеріального забезпечення для понад 1,9 млн застрахованих осіб на загальну суму 10,6 млрд гривень.

     За загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням

10 Жовтня 2019 року

У службі зайнятості учасникам АТО гарантують сприяння у працевлаштуванні, індивідуальний підхід та психологічну допомогу

      Для учасників антитерористичної операції, які повернулися до мирного життя, робота – це не тільки матеріальна підтримка, а й дієвий спосіб соціальної реабілітації. Це добре розуміють фахівці служби зайнятості та прагнуть якнайшвидше допомогти працевлаштуватися вчорашнім воїнам

10 Жовтня 2019 року

Рекрутинг у службі зайнятості –
 сучасний підхід до підбору кадрів

   Служба зайнятості сьогодні демонструє нові можливості для роботодавців, а саме: якісно та оперативно підбирає кадри для підприємств на засадах рекрутингу. Це новий напрям роботи, запроваджений у минулому році, який цілком довів свою ефективність.

За словами директора Чернігівського

02 Жовтня 2019 року

60% голів ОТГ та сільських рад підтримують запровадження обігу земель – Міністерство економіки

Коли наступного року стартуватиме обіг земель сільськогосподарського призначення, влада та люди на місцях мають бути готовими до цього та впевненими у своєму майбутньому, переконані в Уряді.

Профільне Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України провело опитування серед голів

20 Вересня 2019 року

«Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні!»

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще в середніх та старших класах, замислитися про професійне майбутнє, обрати затребувану на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи. Тоді не доведеться незатребуваний диплом класти на полицю і працювати не за фахом, а то й взагалі поповнити лави безробітних.

17 Вересня 2019 року

Інноваційна профорієнтація

З метою поширення новітніх форм та методів роботи Державний центр зайнятості впровадив у практичну роботу розробку Донецької обласної служби зайнятості – інноваційний інтерактивний програмний продукт із застосуванням віртуальних елементів «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю».

Програмний продукт розроблений для операційної системи Android та забезпечує використання в профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю. Профконсультанти служби зайнятості допоможуть учням встановити інноваційну розробку на планшет або смартфон, що дозволить урізноманітнити процес пізнання світу професій майбутнього.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном 2-48-97 (Відділ сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ). 

 

 

17 Вересня 2019 року

Онлайн профорієнтація від служби зайнятості

Послуги служби зайнятості стають ще доступнішими. Якщо Ви плануєте свій професійний шлях або не можете визначитися з вибором професії, у нагоді стане онлайн-платформа державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар'єри.

Cтворена вона з метою безкоштовного надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі, тобто без відвідування центру зайнятості. Скористатися нею може кожен,

11 Вересня 2019 року

ДОПОМОГУ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРОЮ ДИТИНОЮ ОТРИМАЛИ 190 ТИС ОСІБ

За оперативними підсумками січня–липня 2019 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі, за хворими дітьми до 14 років було профінансовано для майже 190 тис. застрахованих осіб за 270 тис. листками непрацездатності. Сума коштів, направлена на цю статтю видатків, склала 508,1 млн гривень.

Зазначена допомога фінансується Фондом, починаючи з першого дня здійснення догляду за хворим членом сім’ї, її розмір обчислюється на загальних підставах і складає від 50% середньої заробітної плати застрахованої особи (якщо стаж не перевищує 3 років) і до 100% (якщо стаж – понад 8 років).

Право на отримання компенсації втраченого заробітку на підставі лікарняних листків по догляду за хворим членом родини за рахунок коштів Фонду мають усі застраховані особи.

Надання допомоги з тимчасової непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років здійснюється за весь період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. А в разі стаціонарного лікування– за весь час перебування застрахованої особи в стаціонарі разом із хворою дитиною.

Допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворим членом сім’ї виплачується не більш як за три календарні дні, а у виняткових випадках, з урахуванням тяжкості хвороби та побутових обставин, - не більш ніж за сім календарних днів.

 

                                            Прес-служба Фонду соціального страхування України

 

 

04 Вересня 2019 року

Понад 93 тис. жінок отримали допомогу по вагітності та пологах від Фонду у січні–липні

За оперативними даними перших семи місяців 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по вагітності та пологах для понад 93   тисяч працюючих жінок. На ці цілі Фонд направив 2,63 млрд гривень, що на 14,1% більше, ніж за той же період минулого року.

Загалом упродовж зазначеного періоду Фондом було профінансовано 108,1 тис. листків непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами. Нагадаємо, листок

27 Серпня 2019 року

Питання, від яких залежить майбутнє. Перевір себе…

З введенням поняття  страхового стажу з 1 січня 2004 року  стало не важливо, скільки людина фактично працювала — значення має протягом якого періоду і скільки сплачував роботодавець за неї до Пенсійного фонду. Про  страховий стаж  сьогодні розповідає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду в області  Наталія Білозуб.

      - Чи може хтось

27 Серпня 2019 року

Пенсійний фонд кардинально змінює технологію обслуговування громадян.

    В Україні стартував новий  сервіс призначення  Е-пенсії в “один дотик”.         

Сервіс передбачає:

27 Серпня 2019 року

Розпочинати бізнес потрібно з улюбленої справи

     Про це розказували безробітним на семінарі, що відбувся 22 серпня у відділі сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Захід пройшов у рамках проекту «Збережемо традиції предків» і був присвячений бджільництву.
    На Бобровичині є умільці, які відроджують народні

<<<1 - 14 з 96>>> Архів
 
  •  
Асоціація ОТГ